7 хвилин тому! Гори 200-х – одним залпом: прямо в Херсоні! Полігон в пеклі,“Бавовна”!

Новини

На території полігону у Херсоні, де проходять військові навчання мобілізованих окупантів, прогриміли вибухи. Про це повідомляють місцеві пабліки.

Передає Корупція

На опублікованих в мережі фото видно, як сірий стовп диму піднімається за містом. Що стало причиною вибухів – поки невідомо. Російський пропагандист “Комсомольської правди” Олександр Коц спершу натякав у соцмережах, що вибухи були ударом противника. Пізніше він написав, що окупанти нібито проводять розмінування снарядів, що не розірвалися.

Нагадаємо,  ЗСУ контролюють всі мости, тому є велика ймовірність того, що звільнення Херсона пройде без вуличних боїв. На тлі успіхів української армії зростає загроза підриву росіянами Каховської дамби, що, за задумом Кремля, має відрізати ЗСУ від лівобережжя. З цим не згодні деякі експерти. Зазначається, що ударна хвиля накриє в першу чергу самих окупантів.

Просування ЗСУ на півдні наразі сповільнено у зв’язку з сезоном дощів. Але контрнаступ триває. У регіоні триває депортація українських громадян до Криму та до Росії, ворог у прискореному режимі вивозить награбоване в інші окуповані райони. Росія для українців є цивілізаційним злом і противник перейшов усі можливі риски людяності і показує, що чекає Україну в разі капітуляції