Анатолій Анатолич несподівано висловився про нову роботу Дмитра Комарова: “Виходить, що найстрашніше…”

Події

Український ведучий Анатолій Анатоліч поділився враженнями після перегляду документального фільму Дмитра Комарова “Рік”.

На своїй сторінці в Instagram ведучий резюмував, що Діма Комаров в своїй програмі “Світ навиворіт” показував папуасів, аборигенів, дивних і диких істот, а в підсумку виявилося, що найстрашніші істоти — це росіяни.   politeka.net

“Виходить, що найстрашніше на землі все ж таки люди. Наші сусіди, порівняно з якими всі дивні і місцями страшні обряди африканських племен просто дитячі забавки. Коли не треба вигадувати сценарій, бо реальність страшніша за найжорстокіше кіно про війну. Діма створив круте кіно, яке, звичайно, перекладуть і покажуть в різних країнах. І найпотужніший епізод Дмитра Комарова виявився про місця, які не за тисячі кілометрів від студії монтажу на Подолі, а за 10 кілометрів, в районі Бучі і Гостомеля”, — пише Анатолій Анатоліч.

Ведучий також не впустив нагоди “вколоти” зірку “Орла і решки” Регіну Тодоренко, яка живе в росії та мовчить про війну в Україні.


“Колись повернемося до екзотики і подорожей, а поки і Комаров, і Птушкін, і Бєдняков показують Україну. Риніна-путєшествєніца не зрозуміє, про що я тут написав. Занадто складно. Бережіть себе ”, — додав Анатоліч.

Прем’єра авторського документального проєкту Дмитра Комарова під назвою «Рік» відбулася 24 лютого. У фільмі, що складається з двох частин, ведучий показав війну з тих ракурсів, які не показують у новинах.

Дмитро Комаров