Армія РФ вибрала нові цілі для масованих ракетних атак: хто тепер під загрозою

Новини

Експерт розповів про нові цілі, які ставлять перед собою окупанти, роблячи нові ракетні атаки по Україні.

Російські окупанти за останні дні здійснили декілька ракетних атак по Україні, причому не лише у прифронтовій зоні, а й у тилу. Виявилося, що тепер вони поставили собі нову мету – виявлення нових систем ППО, які поставили в Україну західні партнери.

Про це в інтерв’ю ютуб-каналу “Сейчас” розповів військовий експерт Юрій Фьодоров.

“Звичайно, це одна з цілей, яку переслідує російське командування, в даному випадку командування повітряно-космічних сил. Це завдання завжди стоїть перед командуванням авіації. Це перше. А друге, це звичайна практика російських авіаційних військ – завдання терористичних ударів по Україні, по житловим кварталам, населенню, цивільним об’єктам і об’єктам інфраструктури тут теж нічого нового. Тут російські військові повторили в черговий раз те, що вони роблять уже регулярно. І нарешті, це спроба зрозуміти, як можна атакувати ті чи інші об’єкти в Україні у разі наступу Збройних сил України.

Тому що зрозуміло, що у відповідь на наступальні операції, які плануються і які будуть проведені ЗСУ, російські військові, російське політичне керівництво спробує відповісти, в тому числі, і нальотами на цивільні цілі, а може нальотами на ключові транспортні вузли, які грають ключову, стратегічну роль в доставці на фронт військового спорядження, боєприпасів, підкріплень тощо. Я не виключаю, що зараз відбувається виявлення тих об’єктів та тих цілей, які збираються вразити російські військово-повітряні сили у тому випадку, якщо розпочнеться контрнаступ”, – розповів військовий експерт Юрій Федоров.

умань, обстріл умані