Автопарк “Паші Мерседеса”: які машини є у власності екснамісника Лаври (фото, відео)

Новини

Митрополит Павло відомий тим, що віддає перевагу елітним автівкам.

Митрополита Павла називають “Паша Мерседес” за його особливу любов до дорогих автомобілів. Сам же митрополит на ці коментарі відповідав так: “Їздимо? Так, їздимо на автомобілях, у мене “Мерседес”. Це не розкіш, а засіб пересування. Якщо б випустили хорошу нашу машину, я би їздив на ній. Я не бачу тут нічого такого. Мені сьогодні докоряють: “Ви їздите навіть лаврою!” Але мені майже п’ятдесят років, цукровий діабет, суглоби болять”.

В різний час митрополит Павло засвітив три автівки елітного класу, усі марки “Мерседес”: Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC, Mercedes-Benz V 220 CDI і Mercedes-Benz S 500 4MATIC, про це пише “Обозреватель”. ТСН

Mercedes-Benz S 500 4MATIC – автомобіль, у якому Павла бачили найчастіше. На сьогодні вартість такого авто сягає близько 6,3 млн грн. Саме на ньому він залишав територію лаври після оголошення йому підозри 1 квітня 2023 року.

Фото: Wikipedia / ©

Саме на цій автівці митрополита Павла затримали українські прикордонники 2 жовтня 2022 року під час спроби вивезти за кордон церковне майно, зокрема ікони. Сам затриманий пояснював цю оказію тим, що нібито “їхав до Молдови на діагностику”, а ікони були “придбані в церковній лавці і не мають історичної цінності”.

Також на цьому автомобілі ще 2015 року водій Павла порушив правила дорожнього руху, за що його зупинила поліція. Правоохоронці вимагали у водія надати посвідчення, але до них із салону вийшов сам Павло і пафосно заявив: “Якщо я дозволю – візьмете, не дозволю – не візьмете”. На репліку правоохоронця, що водій порушив ПДР, Павло огризнувся: “Нічого, слава Богу”. Після цього вони з водієм сіли до авто і поїхали, так і не показавши документів.

Mercedes-Benz V 220 CDI

Фото:Wikipedia / ©

Mercedes-Benz GL 350 CDI 4MATIC

Фото: Wikipedia / ©

Митрополит Павло став намісником Києво-Печерської лаври далекого 1994 року. Відтоді він був неодноразово замішаний у різноманітних скандалах.