Байден натякнув, що вступ України в НАТО відбудеться за його каденції (відео)

Новини

Президент України Володимир Зеленський на полях саміту НАТО у Вільнюсі 12 липня зустрівся з президентом США Джо Байденом. Під час розмови останній натякнув, що вступ нашої країни в Північноатлантичний альянс відбудеться за його каденції. Це означає, що Україні, ймовірно, не доведеться довго чекати, адже президентські вибори у США мають відбутися у грудні 2024 року. Байден зазначив, що чекає з нетерпінням, щоби відсвяткувати офіційне членство України в НАТО.

Про це повідомляє Офіс президента, передають Патріоти України.

“Я з нетерпінням чекаю того дня, коли ми матимемо зустріч і святкуватимемо з вами офіційне членство в НАТО”, – сказав глава Білого дому.

Також він подякував українській стороні за зусилля, яких вона докладає для цього та для протистояння російській агресії, і підкреслив, що США будуть поруч до кінця. “Важко в це повірити, вже понад 500 днів”, – додав Байден, маючи на увазі надзвичайну хоробрість і стійкість українського народу, яку він показав у розв’язаній Росією війні.

Лідер США зазначив, що боротьба України є прикладом для всього світу. “Але я хочу запевнити, що Сполучені Штати роблять усе, щоб надати вам швидку допомогу у вашій боротьбі”, – підкреслив він.

Окрім того, він додав, що глава Пентагону Ллойд Остін особисто перебуває в постійному контакті з главою Міноборони України. За словами Байдена, Остін телефонує своїм колегам з інших країн і організовує надання підтримки.