Байден розробив сценарій перемоги України: коли закінчиться війна

Новини

Шанс з мінімальними втратами у війні для українців, це в росії сценарій розвалу Радянського Союзу. Військовий аналітик та експерт у сфері оборони та безпеки Агіль Рустамзаде поділився своїми спостереженнями, а також розповів детальніше про ситуацію на фронті, у тому числі з настанням.

Торкнувся експерт і можливий план перемоги над росіянами.politeka.net

«Байден сказав, що застосування росією ядерної зброї все ще є актуальним. Людина, яка розтягує тривалість українсько-російської війни, це Байден. Чому він це робить? Перед його очима була успішна модель розвалу Радянського Союзу, і його ніхто не може переконати, що будь-який інший спосіб, скажімо, передача в серпні винищувачі f-16 може призвести до такого результату.

Він друг України. Але він вашу перемогу бачить, скажімо, у перспективі двох років, трьох років може. І сьогоднішнє його бажання – це послабити тиск людей, які його весь час тикають: давайте f-16. Це в нього скоро вибори, він готує всіх, що ми воюємо з ядерною державою, треба буде йти повільно» – поділився експерт.

Експерт Роман Світан також константував, що Захід не відреагує на застосування ядерної тактичної зброї, просто мовчки ліквідують путіни або знищать Чорноморський флот Росії.

На жаль, експерт зазначив, що путінським страшилкам почав несподівано підігравати американський президент Байден. Той постійно каже про застосування росією тактичної ядерної зброї.