Буданов жорстко попередив Путіна: що чекає на диктатора

Новини

Жорстка заява начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова є дуже справедливою.

Таку думку в ефірі Politeka Online висловив політтехнолог та письменник Михайло Шейтельман, пише Politek.net.

Нагадаємо, Буданов в інтерв’ю заявив, що спецслужби України вбивали і продовжать вбивати росіян будь-де у світі до повної нашої перемоги.

«Те, що після війни ми обов’язково знищимо кожного і дістанемо кожного, хто скоїв військові злочини. Це само собою. Це мені імпонує дуже, це правильний підхід, ніхто не повинен уникнути відплати», – підкреслив Шейтельман, коментуючи заяву Буданова.

окупанти, вагнер, ПВК Вагнер

Політтехнолог упевнений, що після поразки росія не видасть усіх, хто коїв в Україні військові злочини. А їх величезна кількість, півроку тому їх уже було близько ста тисяч.

«Навіть зараз те, що відбувається у Запоріжжі, де вони розкрадають усе, грабують Запорізьку область. Крадуть автомобілі, майно. Це все приріст числа військових злочинів», – додав Шейтельман.

Що стосується замаху на Захара Прилепіна, то Шейтельман не надто вірить, що до цього причетні українські спецслужби. Але якщо це справді вони, то українці мають на це право. Адже Прилєпін не просто пропаганіст, а людина, яка воювала на боці «ДНР».

Захар Прилєпін

Таким чином, зауважив політтехнолог, українці мають право на його ліквідацію.

«Це абсолютно легітимно, це не суперечить правилам війни. Він брав участь у бойових діях на окупованій території України», – наголосив Шейтельман.

За його словами, ліквідований пропагандист Владлен Татарський також воював на боці окупантів. Отже, його вбивство ніякий не теракт, а частина війни.

“Але при цьому я думаю, що це не ми. Я думаю, що Прилєпін та Тараский – це внутрішні розбірки. Вони для нас не є цілями першорядної ваги. Буданов має мільйон завдань. Нам до якогось там «письменника» немає справи. Ксенія Собчак єдина, хто іноді плаче за цим Прилепіном. Ну, нехай плаче», – висловився Михайло Шейтельман.