Буданов звернувся до українців у День пам’яті та примирення: “Перемога буде нашою”

Новини

Керівник військової розвідки запевнив українців у перемозі та пообіцяв помсту ворогу.

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня, пообіцявши помститися ворогу за кожну випущену ракету і воєнний злочин.

Про це повідомила пресслужба української розвідки. tsn.ua

Буданов зазначив, що в День пам’яті та примирення, вшановуючи визначний внесок українців у перемогу антигітлерівської коаліції, “висловлюємо повагу і вдячність усім борцям проти нацизму”.

Начальник ГУР констатував, що Україна, на жаль, знову є епіцентром протистояння агресору. І на сьогодні українці ціною власних життів боронять не лише себе, а й увесь світ.

“Розв’язавши війну, рашисти бачили свій імперський проєкт як кінець “української історії”. Але вони зіткнулися з безпрецедентною мужністю, самовідданістю й професіоналізмом наших героїв на полі бою, залізною витримкою, компетентністю та рішучістю командирів, а головне – тотальним, всеохоплюючим спротивом усього Українського народу. Ми стоїмо міцно, боремося й живемо! Перемога буде нашою!” – запевнив Буданов.

Він також пообіцяв помсту російським загарбникам за кожну ракету і бомбу, за кожен зруйнований будинок, за незліченні жертви, за кожен скоєний в Україні злочин.

Російська орда захлинеться кров’ю своїх солдатів на нашій українській землі! Бо жодна армія світу не здолає націю, яка має невмирущу волю до життя, незламну силу духу й могутнє, відважне військо!” – наголосив начальник військової розвідки.