Була “медовою пасткою”: за що розвідка могла нагородити скандальну модель

Новини

Німецькі журналісти припустили, за що блогерка та колишня модель Оксана Волощук могла отримати нагороду від Головного управління розвідки.

Як повідомляється у матеріалі німецького видання “Bild”, блогерка була «медовою пасткою» для ГУР і базується це насамперед на тому факті, що вона, нібито, раніше працювала в ескорті, про це зазначено в статті видання. today.politeka.net

«Роботу шпигунів як «медову пастку» часто використовувала радянська спецслужба КДБ, особливо під час холодної війни. Це метод використання романтичних або сексуальних стосунків для отримання конфіденційної інформації від опонента», – ідеться в публікації.

Нагадаємо, Оксана Волощук, відома як Ксюша Манекен, отримала нагороду Головного управління розвідки Міноборони України – медаль «За сприяння військовій розвідці України» ІІ ступеня.

Медаль модель отримала ще у жовтні 2022 року, але показала її лише після зустрічі, яка відбулася в Офісі президента, де обговорювалися питання інформаційної війни та мотивації населення.

Дівчина практично відразу отримала безліч негітивних коментарів у мережі. У соцмережі обурені тим, що влада нагородила Волощук, називаючи її «ескортницею» та поширюючи оголені фотографії з її інстаграм-сторінки.

Модель відповіла тим, що вони очорнюють не так її, як уряд, який нагородив її.