Був довіреною особою Путіна і закликав бомбардувати Київ: У 47 років помер відомий пропагандист Кремля

Новини

У Москві на 48-му році життя помер письменник, сценарист та автор навколокремлівської повістки на Telegram-майданчиках Едуард Багіров. Причини смерті пропагандиста не оголошуються, проте відомо, що він тяжко хворів і останні дні перебував у комі через відмову від усіх органів життєдіяльності.

Про це повідомили російські ЗМІ, інформують Патріоти України.

Багіров був скандальною одіозною особистістю, за життя він запам’ятався не лише написанням романів, а й активною підтримкою так званої СВО. Крім того, у Молдові у 2015 році Багіров був заочно засуджений до п’яти років позбавлення волі за звинуваченням в організації масових заворушень у 2009 році, коли у Кишиневі відбувалися акції протесту проти результатів парламентських виборів.

Новину про смерть пропагандиста одразу підхопили його колеги по цеху. Маргарита Симоньян написала з нагоди пам’ятну публікацію.

Багіров став відомий у 2007 році романом “Гастарбайтер”, що комерційно просувався в Росії, а також не менш популярними романами “Коханці”, “Ідеаліст”. Він також написав сценарії до російського фільму “Онегін” та серіалу “Попіл”.

Письменницька кар’єра не задовольнила апетитів Багірова і він завзято зайнявся політичною діяльністю. Спершу він став довіреною особою Володимира Путіна на виборах 2012 року, а 2016 року балотувався до Держдуми від партії “Патріоти Росії”.