“До 400 тисяч окупантів потрапить в оточення”: розкрито сценарій наступу ЗСУ з виходом на територію рф

Новини

Військовий експерт Роман Світан в інтерв’ю “Фабриці новин” розповів, як ЗСУ під час наступу можуть зробити прорив на територію рф і взяти в оточення 400 тисяч окупантів.

“В принципі є така можливість, тільки от поки вона трохи далека від реалій. Заходити на російську територію оптимально вздовж Сіверського Дінця і де він впадає”, – заявив експерт. politeka.net

Роман Світан пояснив, що українським захисникам потрібно буде рухатися вздовж Сіверського Дінця на російську територію та до злиття Сіверського Дінця з Доном. При цьому в жодному разі не можна висуватися з Бахмута через його рельєф.

“І далі, прикриваючись Сіверським Дінцем, він там уже досить-таки за Луганськом повноводний. Ну і Дон сам по собі. У районі Усть-Донецького Сіверський Донець впадає в Дон. І далі, прикриваючись Доном, йти на Південь, у бік Ростова і до Азовського узбережжя, там Таганрозька затока. Тобто ось такого роду рух, ось тут доведеться виходити на російську територію. Є сенс заходити на російську територію і починати рухатися Доном до Ростова”, — додав Роман Світан.

Військовий експерт пояснив, що в наступі дуже важливо прикривати фланги, а річка — це одна з найкращих природних перешкод, тим більше наші західні береги вищі за східні російські, тому утримувати західний берег буде легко.

“Ось це відріже все російське угруповання, яке зараз є в Україні. До 400 тисяч росіян потрапить в оточення на українській території. Треба ще, звичайно, знищити Кримський міст, але я думаю, це не буде великою проблемою”, – наголосив експерт.

ЗСУ, війна, фронт