ДТП Ар’євої: Суд вилучив у депутатки Київради водійські права

Новини

Суд ухвалив тимчасово вилучити посвідчення водія у депутатки Київради, яку підозрюють у скоєнні ДТП у стані наркотичного сп’яніння. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Повідомляється, що Шевченківський районний суд Києва на два місяці обмежив право керування транспортним засобом депутатки Київради, яка підозрюється у скоєнні ДТП у стані наркотичного сп’яніння з тяжкими наслідками. patrioty.org.ua

Суд також ухвалив вилучити у підозрюваної посвідчення водія та передати його на зберігання слідчому на період тимчасового обмеження.

ДТП сталося у Києві 27 листопада 2022 року. Слідство стверджує, що підозрювана керувала автомобілем у стані наркотичного сп’яніння і на пішохідному переході збила жінку-пішохода, заподіявши їй тяжких тілесних ушкоджень.

Як стало відомо 23 травня, йдеться про ДТП за участю депутатки Ярини Ар’євої з фракції Європейська солідарність, яка підтвердила, що стала учасницею ДТП, проте заперечує, що була “під наркотиками”. У прокуратурі, однак, сьогодні заявили, що зібрано всі необхідні підтвердження.

Ар’єва – донька депутата Верховної Ради Володимира Ар’єва з парламентської фракції Європейська солідарність.