Екстрена новина! Калібри напоготові: прямо в морі – масована атака, злили все!

Новини

Російська армія вивела в Чорне море ще один носій крилатих ракет “Калібр” — зараз у морі їх чотири. Ймовірно, країна-терорист готується до нового масованого ракетного удару.

Спікер оперативного командування “Південь” полковник Владислав Назаров оцінив присутність ворога у морі.

В Чорному морі корабельне угруповання ворога збільшено до 14 одиниць, серед яких 2 надводних та 2 підводних ракетоносії,– повідомив Назаров.

Відтак, сумарне спорядження “Калібрами” може сягати 24.

Полковник припустив, що ворог готується до завдання нових ракетних ударів, а тому закликав українців бути пильними й не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк нещодавно також розповіла, про що свідчить виведення Росією в Чорне море корабля-носія крилатих ракет “Калібр”. Про це вона повідомила в ефірі інформаційного телемарафону.

“Наразі корабельне угруповання збільшилось. У Чорному морі перебуває 11 одиниць, і серед них є ракетоносії, вони споряджені ракетами. Це два надводних і один підводний, загальний залп може сягати 20 ракет. Це, в принципі, може говорити про те, що готує ворог саме ті випробування, про які згадував наш Верховний Головнокомандувач.

А також, може говорити про те, що вони намагаються просто тероризувати, продовжувати психологічний тиск на населення України. В будь-якому випадку, сигнали повітряної тривоги – це сигнал обов’язкового виконання”, – акцентувала Гуменюк.