HIMARS розносить ворога: Сирський показав ефектні кадри роботи української артилерії

Новини

Українська артилерія знищує тисячі одиниць живої сили і техніки армії РФ. Як західні, так і українські артилерійські установки постійно надають потужну вогневу підтримку під час проведення військових операцій ЗСУ.

Про це командувач Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-полковник Олександр Сирський повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі. Він також оприлюднив відео роботи реактивних систем залпового вогню M142 HIMARS (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

РСЗВ M142 HIMARS на озброєнні ЗСУ

Залп РСЗВ M142 HIMARS

Сліди від ракет РСЗВ M142 HIMARS

“Сьогодні українська артилерія доводить свою ефективність. Вона знищує тисячі одиниць солдатів та техніки противника. Поряд з іноземною зброєю, українські воїни вправно поєднують вітчизняні артилерійські системи, якими вражають ворожі об’єкти на полі бою”, – підписав відео Сирський.

Він відзначив, що 27-ма, 43-тя та 107-ма реактивні та артилерійські бригади неодноразово доводили свою продуктивність, надаючи потужну вогневу підтримку під час проведення різних військових операцій.

РСЗВ M142 HIMARS – це високомобільна реактивна система залпового вогню, призначена для ураження районів зосередження артилерійських систем, засобів ППО і вогневої підтримки, вантажного транспорту, бойових машин і бронетранспортерів, а також для надання вогневої підтримки своїм підрозділам і засобам підтримки.

Система призначена для стрільби керованими й некерованими ракетами. Дальність ураження – від 2 до 300 км. Підготовка до стрільби триває хвилину завдяки тому, що стандартні ракети постачаються в пускову установку одразу по шість штук у спеціальних пеналах.

Вантажівка HIMARS має масу 16 тонн, з яких 5 тонн – корисне навантаження: шість ракет для залпового вогню або одна оперативно-тактична ракета. Обслуга складається з трьох осіб: водій, стрілець і командир.

Наразі Україна має у своєму розпорядженні 20 одиниць РСЗВ HIMARS, які успішно виконують бойові завдання на фронті.

РСЗВ M142 HIMARS