“Хто шукає, той знаходить”: Поліцейський із Дніпра задекларував Tesla за 10 тисяч грн.

Новини

Правоохоронець із Дніпра Валентин Серединський у своїй декларації за 2022 рік заявив, що Tesla Model Y 2022 року випуску його дружини Ганни Серединської нібито коштує 10 000 гривень. Він є заступником начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУ Нацполіції України в Дніпропетровській області. На записи в декларації звернуло увагу “Слідство.Інфо”, передають Патріоти України.

Сам Серединський стверджує, що вартість Tesla не є помилкою. У телефонній розмові з журналістами він повідомив, що сума у 10 000 гривень вказана в договорі купівлі-продажу авто. Співробітник ЗМІ попросив поділитися контактами продавця, адже Tesla Model Y 2022 випуску на вторинному ринку коштує від 30 тисяч доларів і вище.

Правоохоронець запропонував пошукати вигідні ціни на майданчику онлайн-оголошень для продажу автомобілів. “Хто шукає, той знаходить”, – заявив він і додав, що запитання потрібно ставити не йому, а оцінювачу транспортного засобу.

Журналістам вдалося поговорити і з власницею Tesla Анною Серединською. Жінка сказала, що не знає про заповнення декларацій і не розуміє, чому там вказано вартість 10 000 гривень. Справжньої ціни машини дружина поліцейського не розкрила.

Зазначимо, що Ганна Серединська, згідно з даними декларації її чоловіка, володіє ще двома транспортними засобами: елітним авто LEXUS RX (рік випуску – 2021, вартість – 652 000 гривень) та квадроциклом POLARIS SPORTSMAN 1000 (рік випуску – 2017, вказана вартість – 100 000 гривень).