Хитрий водій покрив машину товстим шаром будівельної піни. Тепер йому заздрять всі …

Новини

Зробити зі старої машини новенький блискучий кабріолет здатний далеко не кожен автомобіліст. Зазвичай люди, які займаються цим, працюють в добре обладнаній майстерні, користуючись підмогою кількох досвідчених помічників. Щоб повноцінно переробити автомобіль, такий умілець повинен бути справжнім асом. Особливо якщо машина, про яку йде мова, являє собою справжнісіньку воза.

Глянь, з яким матеріалом довелося мати справу майстру з нашого ролика!

За словами чоловіка, відчуваючи машину, він боявся, що та просто розвалиться на частини. За старий автомобіль просили всього 50 доларів. Але покупка була лише першим і найлегшим кроком на шляху перетворення нещасного драндулета в шикарну «цукерку»!

У майстерні умілець ретельно оглянув замученого «залізного коня». Робота з такою руїною була справжнім викликом здібностям чоловіки. Як з’ясувалося, з автомобіля все-таки можна було зробити шедевр. І допомогти в цьому нашому герою повинен був пінополіуретан!

Піною чоловік обробив і внутрішню, і зовнішню частини машини. Потім, дочекавшись, коли з нею можна було працювати, він почав деталь за деталлю формувати новий автомобіль. Зрозуміло, поки хитрун НЕ пофарбував своє чудо техніки, вид у машини був надзвичайно непривабливий. Але тільки подивися, якою вона стала пізніше!

А ось як виглядає автомобіль тепер. В цьому яскраво-червоному красені не відмовився б прокотитися кожен з нас. Зрозуміло, для гонок по дорогах і довгого стояння в пробках на сонці він не призначений. Але для демонстрації навичок майстра складно вибрати найбільш підходящий приклад!

Тепер красень автомобіль – ідеальний варіант для тематичних виставок. Нехай на цьому «боліді” не проїдеш по нашим ярах, але, як бачиш, дійсно рукатий людина цілком здатний зібрати таке диво будинку!

Прокрути ролик на 43-у секунду і особисто побачиш, як працював умілець!