“Йому б ще жити та жити, але не судилося”: в академії знайшли тіло 18-річного курсанта, що відомо

Новини

Вранці 1 травня приблизно о 04:30 було виявлено тіло курсанту другого курсу. Трагедія сталася у прикордонній академії Хмельницького. Відомо, що хлопець служив у добовому вбранні. Інформацію підтвердив начальник прес-центру Національної академії Держприкордонслужби України Іван Галкін. today.politeka.net

Зазначається також, що на тілі курсанта було вогнепальне поранення. На місце події викликали правоохоронців та медиків. Батьків хлопця вже поінформували про його загибель.

У мережі багато користувачів пишуть, що загиблий курсант 2004 року народження – 18 років – йому б ще жити і жити, але не судилося. Він родом із села Маниківці у Хмельницькому районі. Його охарактеризували позитивно, кажуть, що хлопець був добрим та доброзичливим, завжди вітався із сусідами. Зазначається, що загиблий був спортсменом і намагався вести здоровий спосіб життя.

Відомо також, що його старший брат служить в одному із спецпідрозділів. Він закінчив ту саму прикордонну академію.

поліція та швидка, місце злочину

Усі обставини подій зараз встановлюють правоохоронці та детективи. Проводяться всі необхідні слідчі дії.

Схожа трагедія сталася на Львівщині. Так, у середині березня курсант Львівського державного університету внутрішніх справ загинув під час караулу на посаді.

Джерело: 24 Канал .