“Мама навіть на розпис не приїхала”: 20-річна дівчина завагітніла від 60-річного переселенця

Новини

Незважаючи на те, що чоловікові майже 60 років, між ним і Монікою спалахнуло справжнє кохання, розповідає видання “Карпатський об’єктив”.

За словами майбутньої молодої мами, від початку повномасштабної війни вона планувала прийняти у себе вдома якусь родину із зони бойових дій, адже проживала сама у великому будинку.

До 24 лютого Моніка жила з мамою, але жінка в перші дні березня виїхала до Чехії, де вже давно мешкає її син.

Спочатку дівчина прихистила молоду маму з двома дітьми з Київщини. Коли вони поїхали, прийняла бабусю з Херсонщини, яка згодом виїхала за кордон.

“Третім був Павло. Він приїхав у травні. Із палаючого міста його вивезли сусіди. В машині була вагітна жінка, і їх не дуже перевіряли. Сам Павло мав поранення і йому потрібна була медична допомога, тож через блокпости проїхали більш-менш спокійно”, – розповіла Моніка

Будинок, у якому Павло мешкав у Маріуполі, стерто з лиця землі. Тому повертатися йому нікуди.

Чоловік – вдівець, його дружина померла сім років назад від онкологічного захворювання. Є доросла донька, живе в Іспанії.

«Їй 36. Я вже давно маю двох онуків… Мені в лютому буде 60. У місті, в якому пройшла більша частина мого життя, мене більше нічого не тримає. Отже, я радий, що тепер пустив корені на Закарпатті”, – розповів переселенець.

До молодшої на 40 років дівчини він ставився спочатку, як до доньки.

“Я побачив перед собою дуже молоду дівчину. Вона була відкритою і доброю, накрила для мене царський стіл! Я почувався неймовірно вдячним їй! Про якісь почуття і не думав, бо різниця у віці між нами – 40 років. Їй було 19, а мені – 59…», – згадує Павло про першу зустріч.

Чоловік почав допомогати Моніці по господарстві, навіть готував їсти. Каже, що такої гармонії, яка є зараз між ними, в нього ніколи не було.

«Поступово почав до дівчини щось відчувати. Та про все вона сказала першою. Я навіть якось не смів думати про кохання… Але наші почуття виявилися взаємними і ми зараз дуже щасливі”, – каже чоловік.

Моніка і Павло вже розписалися, обійшлися без весілля. Навіть фото на згадку про цей день не мають. Кажуть, що зараз війна і їм не до святкувань.

Зараз подружжя чекає не первістка.

Друзі та рідні дівчини на стосунки із набагато старшим чоловіком відреагували з непорозумінням, мама Моніки «навіть на розспис не приїхала».