“Мне так жаль нашу страну”: “Астролог” з Дніпра, яка заперечувала провину РФ у підриві Каховської ГЕС, записала вибачення (відео)

Новини

У соцмережах розгорівся скандал у зв’язку з провокаційними постами мешканки Дніпра Єлизавети Кружнової, яка називає себе «астропсихологом». Після підриву російськими військами Каховської гідроелектростанції вона почала поширювати у себе в Instagram фейки кремлівської пропаганди про те, що РФ, яка замінувала дамбу, до цієї катастрофи нібито не причетна, повідомляють Патріоти України.

Ба більше, Кружнова також у відверто знущальній манері натякала на те, що відповідальність за це можуть нести ЗСУ, закликаючи у жодному разі не вірити незалежним ЗМІ.

«Там щось не те з Каховською ГЕС. Не те, що пишуть… І це справа рук не росіян. Просто контрнаступ треба ж через погодні умови перенести», — стверджувала вона, транслюючи свою езотеричну маячню.

Утім, ані зірки, ані карти таро, ані здатність «аналізувати енергію людей», щоб робити «точні світові прогнози» не допомогли їй передбачити власне майбутнє, в якому вона буде вибачатися на камеру перед українським народом і ЗСУ, обіцяючи почати нарешті «думати».

“Я, Єлизавета Кружнова, шкодую, що своїми сторіз у соціальній мережі Instagram дискредитувала Збройні сили України. Своїми неправильно висловленими думками створила загрозу інформаційній безпеці України. Обіцяю, що надалі я думатиму, що публікуватиму в соціальних мережах”, — заявила «ворожка», закликавши не повторювати її «помилок».