на Одещині від хвилювань помер чоловік з інвалідністю, якого ТЦК збирався відправити на фронт

Новини

На Одещині місцевий ТЦК та СП збирався мобілізувати людину з інвалідністю дитинства. Серце чоловіка не витримало хвилювань. Про це повідомив громадський активіст Павло Поламарчук у своєму фейсбуці, передають Патріоти України.

За його словами, інцидент стався у маленькому селищі Ширяєве Одеської області. Там нині відбувся похорон місцевого жителя Бориса, якого знало все місто. Його — людину з інвалідністю дитинства — збиралися мобілізувати до війська.

“Прийшло багато людей, обурених беззаконням. Хоронять місцевого добряка, якого знало все містечко. І якого, по суті, вбили ТЦК та ВЛК при ТЦКСП”, – заявив Павло Поламарчук.

Активіст розповідає, що Борис був людиною з інвалідністю з дитинства. Він працював на місцевому ринку, заробляв на життя. “Борису вручили повістку та одразу, по методу Одеської та й не тільки вже Одеської “оптимізованої ВЛК” за 20 хв “обстежили”. Визнавши, звісно, придатним, оскільки у нього не було 5-8 тис доларів. Та одразу, як тут прийнято, відправили на розподіл. За одними даними, хлопець перехвилювався, що спричинило напад епілепсії, від якої він помер. За іншими – був серцевий напад”, – розповів Павло Поламарчук.

Місцеві кажуть, що Борис нібито навіть не мав паспорта. “І очевидно, що за діагнозами із дитинства, він не є придатним до військової служби за станом здоров’я, в тому числі психічного”, – наголосив активіст.