На ранок! Радісна новина з Соледару – ЗСУ закріпились: окупанти в пастці. Це таки сталось!

Новини

ЗСУ все ще ведуть бої на околицях Соледара, стверджує експерт Олег Жданов, проте “успіхи” окупантів на цьому й закінчилися.

Напередодні у прес-службі Генштабу ЗСУ дали зрозуміти, що ситуація в районі Соледара не є однозначною.

Однак було заявлено, що українські захисники перебувають на околиці міста і продовжують вести бої. Цю думку підтримав військовий експерт Олег Жданов.

На своєму каналі експерт заявив, що окупанти досягли своєї “стелі” у битві за Соледар. На цьому їхні успіхи скінчилися.

ЗСУ продовжують вести на околиці міста оборонні бої, а ворог продовжує перекидати додаткові сили. За словами Жданова, на цьому успіх ворога закінчився. Далі на західній околиці Соледара точаться природні перепони, водний канал. Незважаючи на це, українські захисники встигли там створити неприступну лінію оборони.

ЗСУ тепер триматимуться за новий рубіж. Ворог більше 6 місяців вів бої за Соледар, але місто так і не взяв.

Щодня ворог перекидає нові війська, що свідчить про великі втрати. Думку Жданова підтвердили й окупанти на своєму Telegram-каналі.

Вони визнали той факт, що на заході Соледара ЗСУ повністю контролюю всю ділянку за річкою. Підійти до нього неможливо, бо українські захисники чудово пристрілялися до ворога. Втрати в рядах “вагнерівців” дуже великі, а заміни поки що немає.

Кухар Путіна кинув усі сили на захоплення Соледара. Він не зважав на втрати, а в інтерв’ю постійно заявляв про те, що вирішальну роль у штурмі міста грають саме його найманці, а не ЗС РФ.

Джерело