“Нафтогаз” затвердив тарифи на газ: скільки доведеться платити за кубометр

Новини

В Україні було встановлено ціни на тариф за газ. Зокрема, “Нафтогаз” затвердив тарифи з 1 травня 2023-го по 1 травня 2024-го. Відповідне повідомлення опубліковано на офіційному сайті постачальника.

При цьому більшість українських побутових споживачів “блакитного палива”, а саме близько 98% є клієнтами газопостачального підприємства “Нафтогаз України”. Йдеться про 12,4 мільйона українських домогосподарств. politeka.net

Раніше багато експертів та представників Кабміну не виключали, що в Україні підвищать тарифи на природний газ після завершення опалювального сезону через надскладну фінансову ситуацію.

Але поки що побоювання виявилися марними. Варто зазначити, що тарифи “Нафтогаз України” не змінилися за тарифним планом “Фіксований”. Тому зараз кожен кубометр продаватимуть за 7,96 гривні. Такі ціни діятимуть до 1 травня 2024-го року.

Клієнт щомісяця сплачує за газ за фактом споживання до 25 числа наступного місяця. Рахунки за газ можна отримати в особистому кабінеті чи чат-боті.

У країні нині діє мораторій підвищення вартості комунальних тарифів для населення на деякі види комунпослуг. Незважаючи на це, деякі ціни на комуналку таки підвищують. Так уже подорожчала вода, а найближчим часом можуть змінити вартість електроенергії.