Нардепка від ОП3Ж Льовочкіна написала заяву і достроково склала свій мандат ВРУ

Новини

Ексрегіоналка Льовочкіна написала заяву на складання мандату.

Депутатка Верхової Ради України від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна достроково склала свій мандат.

Як повідомляє “рух ЧЕСНО” з почиланням на інформацію від нардепів, Льовочкіна написала заяву, причиною якої є нібито сімейні обставини

“Юлія Льовочкіна була у переліку нардепів, яким за перші чотири місяці 2022 року припинили відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням ними депутатських повноважень. Найбільший відсоток прогульників від загальної кількості депутатів у фракції тоді був серед представників колишньої ОПЗЖ: там майже 66% нардепів від початку року не отримали “депутатських”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією “руху ЧЕСНО”, в останні пленарні дні перед початком повномасштабного вторгнення Росії майже третина народних обранців від фракції ОПЗЖ не відвідувала засідання. Серед них – Сергій Льовочкін та Юлія Льовочкіна, Ігор Абрамович, Ілля Кива, Тарас Козак, Наталія Королевська, Наталія Приходько, Вадим Рабінович, Вадим Столар, Віктор Чорний, Ренат Кузьмін, Олександр Лукашев, Олександр Пузанов і Нестор Шуфрич.

Льовочкіна – нардепка кількох скликань ВРУ, була членкинею “Партії регіонів”, “Опозиційного блоку”, а також партії “Опозиційна платформа — За життя”. У Верховній Раді 9-го скликання вона була заступницею голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

До Льовочкіної депутатські повноваження склали Ілля Кива, Вадим Новинський і Дмитро Шенцев.