Назріває черговий “жест доброї волі”: окупанти розпочали термінову “евакуацію”, названо напрямок

Новини

Зокрема, росіяни на окупованих територіях України анонсували евакуацію людей до Бердянська і Кирилівки на бази відпочинку та готелі.

Як повідомляє Об’єднаний пресцентр Сил оборони таврійського напрямку, тих, хто погодився на евакуацію – вивезли до Ростовської області та розмістили у наметових містечках. politeka.net

Крім того, у Великій Білозерці минулого тижня більшість колаборантів залишили населений пункт на власних транспортних засобах у напрямку Криму.

окупанти, вагнер

Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 707 вогневих завдань. Йдеться як про контрбатарейну боротьбу, так і про роботу по планових цілях, виявлених раніше.

Втрати противника на таврійському напрямку складають майже роту, також повідомляється, що було знищено та пошкоджено 8 одиниць ворожого озброєння та військової техніки.

колона, окупанти, техніка

“Досі залишається високою загроза застосування противником ракетного озброєння та безпілотних літальних апаратів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури на всій території України. Духом не впадеш – силою взяти не зможуть! Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні Об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку.