“Не спішіть садити розсаду”: Діденко попередила про заморозки найближчої ночі і сказала, коли прийде тепло

Новини

За словами Діденко, потепліє в Україні лише наприкінці тижня.

Синоптикиня Наталя Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у середу, 10 травня,пише тсн

Про це вона написала у Facebook.

За її прогнозом, у ніч на 10 травня у західних, північних, центральних областях (окрім Полтавщини та Дніпра з районами),  а також навіть в Одеській та Миколаївській областях очікуються заморозки.

Протягом дня, 10 травня температура повітря становитиме +11+14 градусів, на Закарпатті +14+17, а найхолодніше буде на Луганщині та частині Донеччини, +7+11 градусів.

Дощі очікуються вночі на південному сході та півдні. Вдень у середу опади поширяться на більшість областей України. Лише в західній частині та на півночі – без істотних опадів або невеликий дощик.

У Києві 10 травня вночі температура повітря становитиме +3+5 градусів, на околицях столиці можливі заморозки. Вдень температура повітря коливатиметься в межах +14 градусів. Без істотних опадів, хіба в окремих районах можливий невеликий дощ.

Коли очікувати на потепління

За словами Діденко, ближче до кінця тижня в Україні потепліє.

“З 12 травня температура повітря нарешті підвищиться! На суботу-неділю – теплі плани. Чи дачі, чи городи, чи поїздки важливі й не дуже, чи прогулянки в парку, головне, травень нарешті усміхнеться до нас теплою прекрасною погодою. Про можливі дощі писатиму. А поки що – завтра вночі заморозки, вихідними – потепління”, – зазначила синоптикиня.