“Нульовий рівень толерантності до корупції”: військового комісара з Одещини усунули від виконання службових обов’язків

Новини

На Одещині відсторонили від виконання службових обов’язків військового комісара. Наразі Міністерство оборони України проводить перевірку щодо його причетності до корупції.

Про це повідомляє пресслужба відомства. Зазначається, що звинувачення у корупції чи незаконному збагаченні на адресу одного з начальників територіального центру комплектування та соціальної підтримки шкодять високому рівню довіри до ЗСУ загалом. Крім того, вони дискредитують важливий процес мобілізації, необхідної для боротьби з російськими окупантами obozrevatel.com

“Нульовий рівень толерантності до корупції – принципова позиція сучасних Збройних сил України. Особливо в умовах воєнного часу, коли тисячі наших громадян борються з агресором, а інші мобілізували максимум зусиль та засобів для допомоги армії. Збройні Сили України беззастережно сприятимуть розслідуванню всіх оприлюднених даних. Зі свого боку, командуванням вже призначено службову та профільну перевірки за напрямами відповідних структур, посадову особу відсторонено нині від виконання службових обов’язків”, – сказано в повідомленні.

Як пишуть ЗМІ з посиланням на екснардепа Ігоря Мосійчука, йдеться, ймовірно, про військового комісара Одеської області Євгена Борисова. Він користується преміальним автомобілем, який нібито завіз під виглядом гуманітарної допомоги.

Борисов їздить Mercedes Benz G63 AMG (номер ВН 1111 РС) 2022 року випуску. Автомобіль було зареєстровано 15 листопада минулого року на вул. Заньковецької, 7/7. Саме там знаходиться Малиновський ТЦК. Проте машину оформлено на дружину Борисова.

До речі, приблизна ціна авто близько 250 тисяч доларів. Зараз воно знаходиться у Марбельї, Іспанія.

Крім цього, за словами Мосійчука, на матір Борисова в Марбельї оформлено віллу вартістю 4 мільйони євро.

“Варто зазначити, що мати військового комісара – пенсіонерка Борисова Надія Семенівна, є засновником та бенефіціаром ТОВ “Південь” – підприємства, чистий прибуток якого у довоєнний час складав трохи більше 800 000 грн на рік на трьох засновників, таким чином, щоб накопичити на придбання вказаної елітної нерухомості за кордоном їй потрібно було працювати 33 роки!” – повідомив Мосійчук.

Водночас у Міноборони закликали суспільство дочекатися результатів перевірки та оприлюднення інформації компетентними органами.

“У разі її підтвердження – не ототожнюйте дії окремих персоналій з усією армією, яка залишається вірною присязі та гідно служить народу України. Збереження довіри українського суспільства, запобігання подібним випадкам неблагочестя у майбутньому, якісна кадрова робота – це важлива складова діяльності Збройних Сил України, без якої вкрай важко буде здобути Перемогу над ворогом”, – заявили в Міноборони.

"Нульовий рівень толерантності до корупції": військового комісара з Одещини усунули від виконання службових обов'язків

"Нульовий рівень толерантності до корупції": військового комісара з Одещини усунули від виконання службових обов'язків

"Нульовий рівень толерантності до корупції": військового комісара з Одещини усунули від виконання службових обов'язків