“Облгаз “накидав” зайві куби”: у Нафтогазі відповіли, як з цим боротися

Новини

В газопостачальній компанії «Нафтогаз України» відповіли, що робити, якщо до цифр у платіжках є претензіії.

Так, один зі споживачів газу повідомив, що «Облгаз “накидав” зайві куби», пише Politeka.net.

«Ваш сапорт каже “йти до облгазу”, – а там кажуть – звертатись до вас. Дещо не міняється ніколи…», – написав у коментарях обурений споживач.

У Нафтогазі відреагували на претензію, роз’яснивши, що розрахунок суми до оплати за постачання газу проводиться виключно на основі даних від облгазу.

«… Тобто, оператор ГРМ (облгаз) розраховує об’єм спожитого газу за яким постачальник проводить розрахунок суми до оплати за постачання газу. Ми, як постачальник газу не маємо можливості самостійно здійснювати корегування об’єму отриманого від оператора ГРМ або самостійно вести нарахування об’єму. Тому, у випадку, якщо нарахування об’єму є некоректними, то для їх корегування, рекомендуємо звернутись саме до Оператора ГРМ. Після того, як ми отримаємо скореговані дані від облгазу, за особовим рахунком буде проведено перерахунок суми до оплати», – повідомили в Нафтогазі.

У свою чергу обурений споживач повідомив, що всі показники він передає вчасно, також все вчасно сплачується.

«Навіть сума зходиться. Але – факт – тепер “висить борг” (якого нема)», – поскаржився споживач.

У Нафтогазі запевнили чоловіка, що, вони не можуть вплинути на роботу іншої компанії. Але вихід із подібної ситуації все ж є.

«Ви можете написати письмове звернення, прикріпити фото-підтвердження передачі показників (якщо воно є) і надіслати, наприклад, рекомендованим листом до облгазу. В такому випадку Ваш оператор ГРМ буде зобов’язаний надати відповідь у письмовому вигляді і виконати перерахунки за необхідності», – відповіли в «Нафтогазі».

Також там зазначили, що якщо оператор ГРМ відмовляє перераховувати дані – краще звернутись до НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) з письмовою скаргою.