Окупантів змушують повторити втечу з Херсона, що відбувається: “Ми спостерігаємо те, що…”

Новини

Військовий експерт Олександр Коваленко прокоментував ушкодження Чонгарського та Вірменського мостів. Про це фахівець розповів у інтерв’ю ТСН. politeka.net

Фахівець зазначив, що у росіян будуть проблеми із постачанням, адже було пошкоджено залізничний міст. А переважна частина логістики окупантів зав’язана залізницею. Тому росіянам доведеться шукати інші шляхи для відновлення логістики, бо міст не скоро полагодять.

“Оскільки сили оборони взялися за Чонгарський напрямок, я маю відчуття, що ми спостерігаємо те, що я завжди говорив. Розглядаючи Запорізьку область її треба сприймати, як звільнення правобережної Херсонщини”, – зазначив фахівець.

Експерт додав, що на Херсонщині звільнення розпочалося фактично у травні 2022 року. У свою чергу, підвищення інтенсивності звільнення почалося в липні. Тоді ЗСУ почали завдавати ударів по Каховському та Антонівському мостам.

“Все це говорить про те, що зараз, що сили оборони України на материковому півдні переходять до інтенсифікації своїх наступальних дій. Тому що почалися удари мостами. Тобто, логістика перестає працювати”, – підсумував експерт.