Паніка у Криму через наступ ЗСУ: росіяни продають своє майно, закривають бізнес

Новини

Вже зараз дітей у школах Криму почали привчати до бомбосховищ, змушують приносити із собою сухпайки та воду. А багато росіян почали масово розпродувати своє майно, бізнес продає офіси та торгові точки. Все це відбувається на тлі чуток про велике контрнаступ ЗСУ та військове звільнення Криму українською армією.

Про це в ефірі “5 каналу” розповів член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.  politeka.net

“Багаті колаборанти, які живуть у Криму, багато з них вже придбали нерухомість у Краснодарському краї російської федерації, або придбали нерухомість у третіх країнах, наприклад, у Туреччині. Така є інформація. Є ті, хто починає виїжджати, про це свідчать деякі критерії. Ну, по-перше, продають на Авіто побутові предмети, причому відносно нові, які були куплені 2-3 роки тому, активно розпродують. Зараз дуже погана ситуація з бізнесом, є багато точок і офісів, які там намагаються здати або продати. Тобто, це говорить про те, що вони збираються тікати”,– розповів Ескендер Барієв.

Крим, авіабаза, атака, Саки, вибухи

Однак, за його словами, є й інша ситуація, коли наші співвітчизники змушені виїжджати, це пов’язано як з мобілізацією, що триває, так і з небезпекою, яка є в Криму.

“І нам це дійсно потрібно, щоб наші чоловіки не брали участі у збройних силах росії. А з іншого боку, нам потрібно, щоб більше наших співвітчизників залишалися в Криму, тому що після деокупації нам потрібно відновлювати та реінтегрувати Крим”, – додав член Меджлісу.