Помста ЗСУ? Радісна новина – цього чекали всі: це знищить окупантів. Переможемо!

Новини

Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, коментуючи вибухи на російському військовому аеродромі Енгельс, заявив, що за те, що відбувається на території Росії, відповідальність несе уряд країни-агресорки.

Як він зазначив в ефірі телемарафону, “коли у терористів щось горить, це не може не викликати позитиву”.

“Можу розділити з усією країною добрі новини, коли у терористів щось горить, це не може не викликати позитиву. Тим більше коли горять якісь аеродроми та місця базування стратегічних бомбардувальників, які вбивають мирних людей”, – сказав Юсов.

Представник ГУР МО додав, що подробиці інциденту влада зможе детальніше розкрити вже після перемоги над Росією.

“За те, що відбувається на території держави-агресора, відповідає уряд держави-агресора. Сьогоднішні події – чергова ознака деградації їхньої, у тому числі й військової інфраструктури. Решту ми не можемо ані підтвердити, ані спростувати”, – зазначив Юсов.

Нагадаємо, в ніч проти 5 грудня на російському аеродромі Енгельс, що розташований у Саратовській області РФ, сталася “бавовна”. Невідомі дрони атакувати стратегічну авіацію окупантів.

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім знайшов збіг, натякаючи на те, що могло “прилетіти” на авіабазу окупантів. Він зауважив, що атака дронів на базу Енгельс збіглася з анонсом льотних випробувань нового українського безпілотника, здатного подолати відстань 1000 кілометрів.

Водночас спікер Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат загадково прокоментував інцидент. Він заявив, що “як би ворог не хотів – ми ще нічого не починали”.

Російський правозахисник Марк Фейгін також прокоментував нову ракетну атаку РФ по Україні. Сьогодні росіяни знову спробували зруйнувати інфраструктуру нашої країни. Однак перед цим вони отримали те, чого зовсім не очікували.

Збройні Сили України показали, що вони можуть “карати” РФ за ракетні удари. В ефірі одного з українських телеканалів Фейгін зазначив, що до цього тактика Москви була дуже передбачуваною.

“Ну, загалом, нічого тут нового немає, це очікувалося. Ці обстріли анонсувалися, навіть українською стороною повідомлялося про те, що потрібно готуватися до того, що ці обстріли продовжаться. Москва обрала стратегію і тактику у вигляді ударів по цивільній інфраструктурі. Так що тут як би все передбачувано”, – зазначив правозахисник.

А цікаво те, що Україна тепер може завдавати превентивних ударів по РФ. Події на аеродромі Енгельс в Саратовській області чітко демонструють, що захисники нашої країни не будуть терпіти атаки Москви, тепер країна-агресор буде отримувати ще більше відповідей.

“Питання полягає в тому, чи з’явилися Україні засоби протидії цьому і засоби оборонні, і засоби ударні. Ось те, що це співпало, я думаю, це безумовно військове якесь рішення. По Енгельсу в Саратовській області потрапило, по аеродрому військовому і дві машини ТУ ніби як постраждали. Поки ще немає підтвердження остаточного… Точно ясно, що наступні удари не обійдуться без превентивних дій української армії. А, може, і наступних після цих ударів. І це вже не буде одностороння безкарна атака на критичну інфраструктуру і по цивільному населенню удари з боку Москви”, – резюмував Фейгін і висловив надію на те, що Україна отримає ще більше засобів для ударів і в Кремлі задумаються про необхідність продовження тактики ракетних атак.