“Повернення Криму додому почалося з Севастополя”: атака безпілотників на базу окупантів викликала паніку в Росії

Новини

Вдала атака безпілотників на армійську нафтобазу в Севастополі чітко показала: безпечних місць для російських загарбників більше немає, а нездатність окупантів захистити свої об’єкти – факт. Як і те, що Україна обов’язково поверне Крим, причому про це вже говорять і самі росіяни.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Ранок добрий, але не для всіх

“Губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв вранці 29 квітня повідомив, що в результаті атаки безпілотників спалахнув резервуар з паливом – площа пожежі склала тисячу кв. метрів.

Цей об’єкт розташовано в районі вулиці Братів Манганарі у мікрорайоні Козача Бухта. Перший сильний вибух пролунав тут приблизно о 4:20, потім були інші. Очевидці стверджують, що БПЛА йшли з боку мису Фіолент.

Удар по окупантах, які обстрілювали Україну

Окупаційні канали відразу почали розносити вкиди, що “ємності були напівпорожні” і взагалі в них було “відпрацьоване паливо”. Втім, у це ніхто не повірив.

"Повернення Криму додому почалося з Севастополя": атака безпілотників на базу окупантів викликала паніку в Росії

Развожаєв також заявив, що нестача палива місту не загрожує. Але тут, як то кажуть, є нюанс. За інформацією співрозмовників OBOZREVATEL, атака безпілотників сталася саме на армійські резервуари.

“З цієї нафтобази постачалося паливо на кораблі Чорноморського флоту РФ, які “Калібрами” обстрілювали Україну. Тож слава невідомим безпілотникам, які зробили добру справу”, – каже джерело.

нафтобаза Севастополь Козача бухта

Провал “захисників”

Окупанти імітували бурхливу діяльність, викликавши на місце кінологічну службу – щоб перевірити територію на наявність вибухівки.

удар по нафтобазі у Севастополі

Однак про те, що залучати собак до роботи на місці горіння нафтопродуктів марно (і небезпечно для вихованців), ніхто не подумав. Головне – імітація бурхливої діяльності після ганебного провалу. А про нього говорять і самі росіяни.

"Повернення Криму додому почалося з Севастополя": атака безпілотників на базу окупантів викликала паніку в Росії

Канали окупантів пишуть, що українці запустили нібито три групи безпілотників “Мугін-5” (не менше ніж десять одиниць), оснащених вибухівкою. Вони ніби летіли не лише на Севастополь, а й на Гвардійське, Євпаторію, де також знаходяться військові об’єкти російських загарбників.

Що стосується кількості БПЛА, що вдарили безпосередньо по нафтобазі ЧФ РФ у Козачій бухті, – дані різняться. “Губернатор” Севастополя стверджує, що був один безпілотник, проте на відео можна помітити три осередки пожежі.

атака безпілотників Севастополь

Тепер окупанти істерично прогнозують “нову атаку противника” та “виведення з ладу важливих об’єктів” у Криму. Також вони фактично розписалися у “недостатніх заходах” для “захисту” та заговорили про створення мобільних загонів ППО із зенітними установками ЗУ-23-2.

"Повернення Криму додому почалося з Севастополя": атака безпілотників на базу окупантів викликала паніку в Росії

Істерика у Росії

Події дуже нервово сприйняли в РФ. Підлив масло у вогонь і колишній “міністр оборони ДНР”, полковник ФСБ у відставці Ігор Стрєлков (Гіркін). Він написав їдкий пост про те, що “націоналісти побомбили Севастополь”, але Росія на це ніяк не відреагує. Коментуючи атаку безпілотників, він запровадив новий термін – “херсонський сором” (згадуючи ганебну втечу окупантів з українського міста).

Стрєлков Гіркін телеграм

А ось “сенатор від Криму” Ольга Ковітіді цинічно закликала до “нейтралізації Одеси як військової бази України” після атаки дронів на Крим.

Самі ж окупанти переконані, що скоро їх “вип**дять із Криму”.

"Повернення Криму додому почалося з Севастополя": атака безпілотників на базу окупантів викликала паніку в Росії

Українці ж іронічно назвали інцидент “відкриттям сезону турів, що горять” у Криму. Але якщо без жартів, то всі переконані: повернення Криму додому розпочалося із Севастополя. Це справді лише початок.