“Просто так без сліду не піде”: яка доля чекає на Лукашенка після падіння путінського режиму

Новини

Експерт розповів, що чекає на політичного довгожителя Лукашенка після падіння путінського режиму.

Коли росія захоплювала український Крим та Донбас, Білорусь не була глибоко залучена до цих процесів. Більше того, Мінськ навіть став майданчиком для мирних переговорів щодо цих незаконних дій кремля. Проте з початку повномасштабного вторгнення, коли російські військові заходили в Україну з території Білорусі, ситуація кардинально змінилася. Тож тепер ніхто не захоче слухати Лукашенка та замінювати йому путіна після падіння путінського режиму в РФ.

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів російський правозахисник Марк Фейгін. politeka.net

За його словами, при падінні путінського режиму в Росії при владі в Білорусі Лукашенко не залишиться, і ніхто за нього не впряжеться.

Марк Фейгін

“Ні, я вважаю, що у нього цих опцій вже немає. Все відбувалося, йому вдавалося це так зване політичне довгожительство, але не в умовах війни. Війна в такому масштабі та залученні Білорусі до цієї війни. Ось погодьтеся, у захоплення Криму, в операцію на Донбасі Білорусь не була залучена ніяк, вона була була, наприклад, місцем проведення Мінських переговорів, Мінського формату, а ось, вибачте, коли розміщені на твоїй території, в Білорусі війська входили в Україну – з території Білорусі 24 лютого – це зовсім інша вже ситуація. Зовсім інша, розумієте. Тому, я вважаю, не стане путіна, не стане і Лукашенко. Можливо, це не станеться одномоментно, але шансів у нього буде мало, тому що ніхто не захоче йому замінити путіна як спонсора або як патерна такого.

олександр лукашенко

Я думаю, що ні, якраз у нього шансів мало. Потім, ну слухайте, яким би не було довгим довгожительство, рано чи пізно воно закінчується. Мені здається, що він так уперто підходить до терміну свого вичерпання. Тож це нормально. І за віком, і за становищем, і за світом, що змінився, і пережитим 20-м роком, який вже просто так без сліду не піде”, – сказав Фейгін.