Путін шукає винних у провалі в Україні в низах, у армії Кремля катастрофічне розкрадання, – Маломуж

Новини

На тлі війни проти України в РФ відбуваються “чистки офіцерів”. Серед військових знаходять “цапів-відбувайлів”, на яких вішають провину за поразку на полі бою.

Про це в ефірі “Апостроф TV” розповів колишній голова Служби зовнішньої розвідки України генерал Микола Маломуж. За його словами, президент країни-агресора Володимир Путін не визнає своєї провини, тому прагне показати винних у незабезпеченні армії боєприпасами, пальним, одягом, продовольством.

Їх шукають серед командування, яке вже багаторазово змінювали на різних рівнях. Так, за даними української розвідки та оперативних перехоплень, навіть елітна російська морська піхота не забезпечена боєприпасами, зброєю, пальним і зимовою формою.

А мобілізованим взагалі видають тільки іржаві автомати та напіввоєнний одяг.

Все це свідчить про те, що всередині армії РФ існує велика корупція: Путін знав про неї, але винних все одно шукає серед офіцерів.

Багато російських військовослужбовців безпосередньо звертаються до Путіна – вже є колективні звернення бригад і цілих полків зі скаргами на розкрадання і повну відсутність забезпечення.

“І Путін знову знаходить винних на низовому рівні бригад, батальйонів, округів і там, відповідно, йдуть розбірки”, – сказав Маломуж.

Тому в армії РФ переважає низький моральний дух, оскільки там крадуть під егідою командування, додав він.

“Військовий господарник не може діяти без наказу командування. Завжди командир контролює обстановку та отримує свою частину. І це вказує на той провал, який існує в російській армії”, – пояснив ексглава української СЗР.