“Ромчику..Ніби тебе обійняла”: Федишин показала останнє повідомлення від загиблого брата

Новини

Від бабусі хлопця досі приховують, що її улюбленого онука вже немає серед живих.

Про це розповіла українська співачка Ірина Федишин, двоюрідний брат якої Роман Климкович загинув в боях за Україну, пише Politeka.net.

Страшна звістка прийшла в родину Ірини Федишин у лютому. Роман Климкович ввідав своє життя за Батьківщину під Соледаром. Його тіло досі не можуть поховати.

«Ви мене також питали, чи вдалося забрати тіло? Не вдалося. Ми чекаємо», – розповіла Федишин на своїх сторінках в соцмережах.

Від бабусі Романа, якій 83 років, і досі приховують, що її онук загинув. Родина боїться, як вона це перенесе.

«Хоча вона вже кілька разів запитувала про нього. Він був її улюбленцем. Я розумію, що вона має право знати… Але є страх, як вона перенесе цю звістку. Вона багато молиться. І я думаю, що молитва – це те, що йому зараз дуже потрібно», – розповіла Федишин, ледь стримуючи сльози.

Також співачка показала останнє листування з Романом. Ця переписка завершилася словами від нього «Вітання від мене всім!!!».

Також Ірина Федишин розповіла, що бронежилет її брата тепер буде рятувати життя іншим. Роман носив його якийсь час, потім у військовій частині отримав інший.

«Ромчику, цей бронежилет…, ніби тебе обійняла. Світла тобі пам’ять, мій братику, Герою України…», – каже Ірина, стискаючи бронежилет.

У коментарях шанувальники і підписники Федишин висловлюють співчуття її родині:

«Не можна повірити,що стільки хлопців,як ваш брат,вже не повернеться.Не можна без сліз і співчуття дивитися на те, скільки хоронять наших захисників України.Я просто за кожним разом молюся за їхні душі і так само співчуваю вам, Ірино, бо то страшна втрата»,

«Тримайтесь,вічна пам’ять нашим захисникам нашим Героям, які віддали своє життя за нашу неньку Україну..Не пробачимо ніколи. А вам щирі співчуття.Це великий біль та смуток .Вічна пам’ять Герою»,

«Щирі вам співчуття. Світла пам’ять брату і всім Героям які полягли за нашу Україну. Герої не вмирають, вони житимуть вічно у наших серцях. Тримайтеся, це дуже боляче».