“Росія готує масштабний терористичний акт”: у Зеленського розповіли про підступний задум Кремля

Новини

В Офісі президента заявили, що Росія готує масштабний терористичний акт.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк спростував закиди Москви про причетність України до атаки на Кремль 3 травня. За його словами, в РФ, найімовірніше, активно працює рух спротиву.

Про це він написав у своєму Twittertsn.ua

“Щодо дронів над Кремлем. Все передбачувано… Росія явно готує масштабний терористичний акт. Тому спочатку затримує в Криму велику групу начебто диверсантів. А потім демонструє “дрони над Кремлем”, – вважає Подоляк.

Він наголосив, що Україна веде виключно оборонну війну і не атакує об‘єкти на території Російської Федерації.

“Навіщо? Це не вирішує жодної воєнної задачі. Але дає підстави Рф виправдати свої атаки по цивільних… По-друге, ми з цікавістю спостерігаємо за зростанням казусів та ексцесів, що відбуваються в різних куточках Рф. Поява невідомих безпілотних апаратів на енергетичних об‘єктах чи на території Кремля може свідчити виключно про підпільну роботу місцевих сил спротиву”, – переконаний Подоляк.

Радник керівника ОП додав, що дрони можна купити в будь-якому військторгу Росії.

“Бо втрата силового контролю над країною з боку клану Путіна очевидна. Але ж з іншого боку, Росія постійно говорила про свій тотальний контроль над повітрям. Одним словом, щось в Рф відбувається, але точно без дронів України над Кремлем…” – написав Подоляк.