Росія опинилася за крок від економічного кошмару: розвідка Великої Британії вказала на масштабну проблему Путіна

Новини

Президент РФ Володимир Путін привів країну до найгіршої нестачі робочої сили за десятиліття. В результаті Росія опинилася на межі економічного кошмару.

Це випливає із опублікованих даних розвідки Великобританії. Центральний банк Росії опитав 14 000 роботодавців та виявив, що кількість доступних співробітників знаходиться на найнижчому рівні з 1998 року. За три роки населення країни скоротилося на приголомшливі два мільйони людей, а Міністерство оборони звинуватило у цьому наслідки пандемії Covid та війну проти України. obozrevatel.com

Багато хто з тих, хто залишив країну, були добре освіченими людьми в галузях з високою доданою вартістю, йдеться в доповіді розвідки Міністерства оборони, опублікованій у Twitter. У ньому йдеться: “Міністерство зв’язку Росії заявило, що близько 10 відсотків (100 000) IT-персоналу залишили країну в 2022 році і не повернулися”.

Британська розвідка резюмує, що мобілізація, історично висока еміграція, а також старіння та скорочення населення обмежують пропозицію робочої сили РФ. Це може призвести до зниження ймовірного зростання російської економіки та спричинити інфляцію, вважають британці. “Це, ймовірно, призведе до зниження потенційного зростання російської економіки та ризикує розпалити інфляцію”, – йдеться у публікації.