Росія розстріляла цілу родину в АТБ у Херсоні: 6-річний Єгор в реанімації обіцяє терпіти біль

Новини

Лікарка повідомила, що під час обстрілу серед інших були тяжко поранені хлопчик, його мати та бабуся.

Під час вчорашнього звірячого обстрілу росіянами Херсона в одному з продуктових супермаркетів важких поранень зазнала в тому числі і ціла родина, яка прийшла туди з 6-річним хлопчиком.tsn.ua

Фото пораненої дитини, яка лежить на руках у жінки оприлюднили президент України та херсонська влада, згодом світлина облетіла соцмережі.

Як виявилось, хлопчику – 6,5 років, він зазнав тяжких поранень і досі перебуває в реанімації.

Про це в ексклюзивному коментарі для ТСН.ua розповіла директорка Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Інна Холодняк.

“Дитина поступила до нас о 15-й. Це 6,5 річний Єгор, – розповіла нам Інна Вікторівна. – Стан був тяжким – у дитини мінно-вибухова травма. Йдеться про множинні травми обличчя, тулуба, верхньої та нижньої кінцівок, проникаюче поранення черевної порожнини. Після огляду дитина була прооперована, було вилучено уламок розміром 3 на 2 см. та ще декілька менших. Має місце травма сечового міхура. Дитину переведено до реанімації. Стан дитини наближений до середньої важкості, отримує лікування, загрози життю немає”.

За словами лікарки, мама дитини знаходиться в іншій лікарні, бабуся теж. “Тато дитини приходить до всіх членів родини. Стан жінок середньої важкості. Відомо про перелом нижніх кінцівок”, – каже Інна Холодняк.

За її словами, вражає моральна стійкість тяжкопораненої дитини.

“Хлопчик – великий молодець. Він під час огляду не плакав, відповідав на наші питання. Просто борець. Сказав, що йому було боляче, але можно терпіти. Коли до лікарні поступають діти з мінно-вибуховими пораненнями – таке не пробачається, це забути неможливо… Бачити це дуже боляче для лікарів“, – резюмувала очільниця лікарні.

Атака на Херсон: що відомо

Нагадаємо, вчора, 3 травня, Росія масовано обстріляла Херсон. Станом на ранок 4 травня відомо про 23 жертви та 46 постраждалих.

За даними влади Херсонської області, окупанти випустили по Херсону 82 снаряди, які влучили у Привокзальну площу, територію та споруди залізничного вокзалу, АЗС, двох закладів торгівлі, заводу й автогосподарства, територію залізничного переїзду.
У зв’язку із трагічними подіями влада Херсонщини оголосила 4, 5 та 6 травня днями жалоби за загиблими.