“Шановні батьки! Це ж ваші дітки! Бережіть найцінніше!”1,5-річний малюк наковтався розчинника для фарби, поки мама відволіклася “на секунду”: лікарі зробили все можливе

Новини

Маленький українець скористався з моменту, поки мама за ним не стежила і це призвело до трагедії

Голова поліції Київської області, генерал Андрій Небітов на своєму акаунті в Telegram розповів про трагічну подію, що трапилася в Білоцерківському районі…

Багато хто знає, що за дітьми потрібне око та око. Особливо, коли вони ще не можуть пересуватися на своїх двох, мислити, розмовляти і в повноті користуватися своїми кінцівками. Їх не можна випускати з уваги, проте це й сталося.

Дитина в авто, фото

Як виявилося, 1,5-річна дитина разом у дворі знаходилася зі своєю матір’ю, але коли вона відволіклася, вона буквально за мить випила розчинник для фарби… вона знайшла цю пляшку, коли жінка відволіклася і зробила лише кілька ковтків.

Але цього вистачило, щоб за кілька годин він помер. Малюка госпіталізували до Білої Церкви, він, звичайно ж, перебував у тяжкому стані. Медичні працівники зробили все можливе, щоб уникнути трагедії… але хлопчик помер у відділенні реанімації.

“Шановні батьки. Ще раз закликаємо вас стежити за дітьми. Не залишайте їх без нагляду дорослих. Бережіть найцінніше”, – заявив Андрій Небітов.

Однак дуже важливо, щоб цю, можна сказати, вимогу почув кожен батько.