“Схопили Бога за бороду!..”Обурена Ольга Сумська різко звернулася до українців: “Мабуть, ці чиновники вважають, що…”

Новини

Відома акторка, Народна артистка України Ольга Сумська обурилася поведінці українських чиновників.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram зірка звернулася до українців із проханням про максимальний перепост. politeka.net

“Мабуть, ці чиновники вважають, що вже схопили Бога за бороду.Що вони недоторкані, що їм достатньо просто прийти вчасно на робоче місце, а далі…Далі як воно вже буде, так буде. Десятки!Сотні!А, можливо, тисячі переселенців з міст, де досі пекло, де кількість ранків не завжди збігається з кількістю вечорів Де життя і смерть ходять поряд Їм вдалося врятуватися завдяки неймовірним зусиллям військових та волонтерів.Здавалося б, тут, де бої вже відгриміли, вони мали б жити спокійно, бо їм пообіцяли всебічну допомогу від усіх гілок влади. А що насправді? А не потрібні вони нікому!!! ”, — пише обурена Ольга Сумська.

Вона наголосила, що десь є примарні «банки одягу», гуманітарна допомога, яку сотнями тон відправляють нам наші партнери, але питання – де це все?

“І чому вони усього цього не бачать?! Чому знову усі проблеми перекладаються на плечі волонтерів? Чи ми добиваємося того,аби усі вони, сім’ї, які побачили пекло на власні очі, поїхали з України назавжди?! То за що тоді б‘ються і гинуть наші хлопці на цій проклятій війні?!  Питань багато!”, — додала акторка та звернулася до низки українських політиків, від місцевих до президента, аби вони посприяли вирішенню питань допомоги біженцям з постраждалих регіонів України.