Скандал у лікарні, де дідусь стояв навколішки, отримав продовження: що кажуть медики

Новини

У мережі з’явилося відео, як дідусь на колінах у коридорі благав лікаря прийняти його.

Лікарка нібито заявила, що у неї в кабінеті пацієнтка і вона не може її вигнати. politeka.net

“Що мені робити? Я більше до вас не прийду! Я не можу, тому що я не придатний, не придатний уже ходити” – скаржився дідусь на відео.

У медустанові відреагували на відео, заявивши, що пенсіонера прийняв лікар, передає “ТСН”.

Там додали, що пацієнтів приймають за електронними записами, але якщо в коридорі буде людина, якій потрібна термінова допомога, їй не відмовлять.

лікарня, лікар, діагноз

“Дідусь, на відео, живе на вулиці Єреванській. Там є філія клініки, і дідусь міг отримати допомогу набагато ближче до свого будинку. У той же час він прийшов до медустанови на вулиці Лобановського, здолавши при цьому чималий шлях” – заявили в медичному. установі.

У лікаря закінчився прийомний час, але дідусь прийняли та виписали необхідне лікування.

“Жорстокі люди,які поки що не розуміють як діду тяжко прийти до лікаря з хворими ногами…та ще і втрачати зір, живучи одиноко,без підтримки”,

“Сумно…дай Боже в старості нам не хворіти. Ми повинні розуміти що не усі люди похилого віку вміють записатись в чергу онлайн. На скільки в безвиході був цей дідусь щоб проситись до лікаря на колінах!!! Сумно….”

“Раніше приймали без електронних записів. Людина йшла в реєстратуру, записувалася до будь – якого лікаря і в порядку живої черги проходила огляд. Зараз треба 2 неділі, щоб записатися до сімейного, потім місяць, щоб до спеціаліста”, – пишуть у коментарях українці.