Скасування виборів в рф: у путіна хочуть ввести воєнний стан, чим це закінчиться

Новини

Російський політтехнолог, кандидат політичних наук розповів, чим може закінчиться запровадження воєнного стану в Росії.

В ефірі “Politeka Online” російський політтехнолог, кандидат політичних наук Аббас Галлямов розповів, чим може закінчитися чергове “обнулення” путіна.

“Військовий стан вони можуть розтягнути, поки путін живий буде. Але введення військового стану і скасування виборів не пройдуть безкарно з точки зору громадської думки. Це дуже сильно вдарить по легітимності путіна. В Україні поширена думка про те, що росіяни – нація рабів, і я не заперечую право українців у нинішній ситуації таку думку озвучувати, але насправді росіяни не все “схавають”, – каже Галлямов.

Невдоволення росіян у зв’язку зі скасуванням виборів через запровадження військового становища – може зрости.

“Ідея того, що народ має обирати владу, хоча б на нормативному рівні – вона міцно вкоренилася. Нагадаю, що у березні 20 року росіяни обговорювали поправки до Конституції, незадовго до цього анонсовані путіним. У березні Терешка внесла свою поправку знамениту про обнулення. У березні схвалення діяльності путіна, згідно з даними “Левада центр” за місяць впала на 7% пунктів.Це найсильніше було падіння за всі 22 роки правління путіна.Суспільство негативно відреагувало на це. Потім почався ковід і ця тема пішла з народної повістки”, – додав політтехнолог.