Сльози щастя на очах! Бригада танків в подарунок: Дуда влупив. Українці аплодують!

Події

Президент Польщі Анджей Дуда закликав Захід надати Україні бригаду танків Leopard 2 “як подарунок” для відображення можливого нового наступу військ РФ.

Про це він заявив 24 січня на спільній прес-конференції із президентом Чехії Мілошем Земаном, пише Polish News.

За словами польського лідера, рішення про передачу танків Києву “не було легким”, але воно потрібне, щоб вигнати російських окупантів з української землі.

“Для нас у Польщі це теж непросте рішення, всупереч тому, що хтось може подумати або хтось скаже. Ми зараз знаходимося на етапі закупівлі сучасних танків, і танки Leopard є частиною нашого сучасного танкового парку”, – сказав Дуда.

Президент Польщі нагадав про обіцянку передати Україні роту танків Leopard 2 та закликав союзників зібрати бригаду такої техніки.

“Польща вирішила передати приблизно танкову роту українській стороні, звичайно, зіставляючи це з питанням про ініціативу зібрати більший танковий загін, більший підрозділ від союзників, які мають у своїх арміях танки Leopard. Йдеться про збір танків, принаймні бригади танків, щоб разом передати їх Україні як подарунок від союзників”, – додав Дуда.

За словами глави держави, Україні потрібно ще більше танків, щоб відобразити новий наступ Росії, який може відбутися у найближчому майбутньому.

“Я сподіваюся, що танків для України буде зібрано більше. Україна має бути в змозі захистити себе від , можливо, кілька сотень тисяч мобілізованих російських солдатів, з найкращим чи найгіршим обладнанням”, – підсумував Дуда.