Святкувати доведеться в іншому місці: СБУ взялася за російську блогерку, яка приїхала відпочивати в Карпати (фото, відео)

Новини

Служба безпеки України відшукала російську блогерку Аліну Маслову, яка приїхала у Буковель святкувати Новий рік. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола, передають Патріоти України.

Поки Україну обстрілюють ракетами, російська «зірка» приїхала у Буковель та похвались відповідними фото у соцмережах.

Маслова заявила, що на третину є українкою, на третину росіянкою і ще на третину – молдаванкою. Водночас вона не може назвати речі своїми іменами, тому про геноцид і війну вона висловлюється як про «політичні дії».

«Я вчила українську, молдавську та російську. Я люблю і Україну, і Росію. Але сама з Молдови, маю багато друзів в обох країнах. І через політичні дії я не хочу розділяти цю любов, мені щиро шкода постраждалих, я допомагала біженцям на початку всієї цієї історії, але ніколи не приймала нічий бік. Я людина світу», – заявила блогерка.

Також Аліна Маслова заявила, що у неї є українське громадянство. Глагола повідомив, що під час спілкування з представниками Служби безпеки, Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України.

Правоохоронці видворяють її з України.

Хто така Аліна Маслова?

Це російська блогерка та співачка. Вона родом з Молдови, однак народилась у Придністров’ї, де продовжує жити її родина. Свій блог вона побудувала на демонстрації особистого життя.

Маслова живе в Росії та розвиває там ще й співочу кар’єру, платячи податки у казну РФ.