Трагедія з військовим, мати благає втрутитись в розслідування: “Справжні винуватці смажать шашлики на волі”

Новини

Справжніх вбивць не затримали, адже мають гроші та зв’язки – вони готові платити, щоб не сісти до в’язниці.

В Остері на Чернігівщині сталася бійка між військовими та відпочиваючими. Через що сталася бійка – достеменно невідомо. В результаті один із військових загинув від отриманих травм. Апеляційний суд залишив під вартою місцевого жителя Андрія Бобкова, який є фігурантом гучної та трагічної історії.  politeka.net

При цьому свідки трагедії та його мати кажуть, що той навіть не брав участі у бійці. На нього просто хочуть повісити провину, адже справжні винні мають гроші та зв’язки. Про це повідомляє ТСН.

Відомо, що Андрій Бобков орендував кафе, запросив туди своїх друзів, щоби відсвяткувати 20-ліття. Якоїсь миті хтось із присутніх почав кричати про бійку на вулиці. Всі побігли подивитися, що відбувається і по-можливості зупинити її. За словами свідків, Андрій не пішов із ними на вулицю. Він залишився у приміщенні, але коли побачив, що немає його молодшого брата, то пішов шукати хлопця.

Андрій Бобков не брав участі у бійці, про що говорять свідки. І, звичайно, військовий Кленков Євген не міг отримати від нього смертельного удару. Мама обвинуваченого розповіла, що серед друзів її сина була людина, яка звинуватила Андрія в тому, що смертельний удар саме він завдав.

Інші свідки говорять протилежне, говорять про те, що Андрій вийшов із кафе вже після того, коли військовий, тепер уже померлий, лежав непритомний. Справжніх убивць не затримали, адже ті мають гроші та зв’язки.

“20 грудня Андрію вручили підозру, 21-го заарештували. Справжні вбивці, справжні винуватці смажать шашлики на волі, ходять із посмішкою. Про це все місто знає. Чому їх не затримали? Подейкують, що батьки одного з них так і кажуть, що вони платитимуть стільки, скільки потрібно, але їхній син не сидітиме. Про цих людей кажуть, що їхній родич працює у спецслужбі і гроші там водяться”, — у відчаї каже Ольга Бобкова.

Ольга Бобкова наголошує, що є свідки, які хочуть надати правдиві свідчення. Але поліція нічого не хотіла чути, допоки не втрутився адвокат і лише тоді у них прийняли свідчення.

“Люди бачили те, хто і чим бив. Андрія там і близько не було. Є свідки того, від удару кого саме помер військовий . Крім цього, є ще один свідок того, як усе відбувалося”, – каже Ольга Бобкова.

Наразі триває досудове розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури.