Тримався заради неї: звільнений з полону “Чілі” вперше побачив донечку, зворушливі фото

Новини

Малятко народилося, коли прикордонник з позивним «Чілі» вже був у полоні, пише Politeka.net з посиланням на джержавну прикордонну службу України.

Повідомляється, що боєць з династії військових. До лав прикордонників доєднався в 2014, вступивши до Національної академії Держприкордонслужби, а з липня 2021 року розпочав охорону кордону на Донецькому напрямку.  politeka.net

Під час повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року Чілі разом з побратимами тримав оборону Маріуполя.

Після запеклих боїв Чілі потрапив у російський полон до Оленівки.

«Ця в’язниця в дуже занедбаному стані, не було ні вікон, ні ліжок, спали просто на підлозі. Їсти було нічого, годували один раз на день баландою, а пити взагалі по декілька днів не давали, ставились як до непотребу. Постійно морально тиснули, що вони Україну розбомбили і ми вже нікому не потрібні. Це був один із способів нас зламати. Але ми точно знали, що нас не кинуть, нас чекають і обов’язково звільнять. А я ще більше очікував цієї миті, адже знав, що в мене незабаром народиться довгоочікувана донечка, маленька принцеса, якій вкрай буде необхідний батько», – розповів прикордонник.

І щаслива мить настала. У листопаді 2022-го року Микола разом з іншими захисниками Маріуполя повернувся з полону та вперше зміг взяти на ручки свою 6-місячну донечку Єву, заради якої тримався до останнього.

«Чілі пройшов лікування у шпиталі, відсвяткував своє друге день народження в колі своєї люблячої родини та продовжує давати відсіч ворогу на півдні нашої країни», – розповіли ДПСУ.