Цей пес два дні грів своїм тілом 2-річнy дитину, щоб та не замерзла на вулиці. Коли прийшли люди то були вражені nобаченим

Новини

Тиждень назад жителі району звернули увагу на те, що на ганку сусідки вже 2 дні лежить собака. Стурбовані люди прийшли до неї і побачили під собакою тіло маленької дитини.

Виявилося, що мати дворічного хлопчика залишила його на ганку. У малюка не було б жодного шансу вижити, але пес, який живе у дворі будинку, підійшов до нього і накрив своїм тілом.

Завдяки теплу тіла і пухнастій вовні пса дитина змогла протриматися на морозі 2 діб. Хлопчик був доставлений в лікарню. Незважаючи на важку гіпотермію і загальне погіршення здоров’я, він вижив.

Мати позбавлена ​​батьківських прав, і їй загрожує тюремне ув’язнення. Пса жителі вважають героєм, адже він став справжнім ангелом-хранителем свого маленького господаря, не побоявшись віддати за нього навіть життя. На щастя, цього не сталося – собака теж залишилася жива.

Цей випадок в черговий раз демонструє, що собаки куди краще людей. Пес голодував і мерз, рятуючи малюка від вірної загибелі, на відміну від його недбайливої ​​матусі, яку, до слова, не могли знайти ще 4 дні після події.

От би передати собаці права опікуна! Чи згодні?