Цuфрu шоkують: оnрuлюднuлu дані про заruблих nісля noтоnу на Хеpсонщuні. Відео

Новини

В окупованому місті Олешки у Херсонській області уже є перші загиблі внаслідок підтоплення після підриву росіянами Каховської ГЕС

Про це розповів міський голова окупованого міста Євген Рищук в ефірі Еспресо.

“Коли був підірваний Антонівський міст, окупанти відібрали всі плавзасоби. У місті немає човнів.

Люди самоорганізовуються і почали знімати інших з дахів. Є інформація, що у підтоплених населених пунктах росіяни людей не випускають. Вони знущаються над людьми. МНС РФ не підключилося до вирішення проблем людей, ті самі по собі рятуються.

Люди збираються у центрі міста, в лікарні – там понад 300 людей. Люди шукають прихисток, де було б сухо, був дах над головою і виживати.

З електроенергією проблеми, є вже проблеми з питною водою – більшість людей брали її з свердловин, які були вдома. Зараз туди може потрапити інфекція і заразити людей”, – сказав він.

Рищук повідомив про перших загиблих внаслідок підтоплення.

Уже є інформація про перших загиблих в Олешках. Мені прийшла підтверджена інформація. Написано: “Уже є інформація про загиблих”. Скільки людей, я ще не знаю”, – заявив мер.

Підрив Каховської ГЕС.

6 червня російські окупаційні війська здійснили підрив Каховської ГЕС, внаслідок чого її повністю зруйновано. Розпочалася евакуація мешканців районів, які почало затоплювати. Після цього президент України Володимир Зеленський скликав екстрене засідання Ради безпеки та оборони, а світ масово почав реагувати на трагедію. Детальний перебіг подій тут.