У 20 років пішов на фронт рятувати бійців: загинув молодий санінструктор із Вінниччини

Новини

У боях із російськими окупантами загинув молодий санінструктор із Вінниччини Владислав Червінський. Захисник України у 20 років пішов на фронт рятувати бійців.

Герой віддав своє життя за рідну країну в Запорізькій області. Про це повідомляє Жмеринська міська рада.

Зазначається, що Владислав Червінський рятував життя військових. Він був патріотом та справжнім сином свого народу, для якого Україна була у серці, а свобода і гідність – понад усе.

Захисник України ще зовсім юним у свої 20 підписав контракт на службу в Національній Гвардії. Коли розпочалась повномасштабна війна, Червінський за плечима мав уже чималий досвід, адже з 2019 року виконував службово-бойові завдання на Донеччині, рятуючи життя військових, які боронили кордони на сході України в ході антитерористичної операції.

У березні 2023 року за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, наполегливість у виконанні військового обов’язку, високі показники у службово-бойовій діяльності сержант Владислав Червінський був нагороджений грамотою Національної гвардії України.

Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службово-бойових завдань, проявлену при цьому мужність, пильність, старанність та розумну ініціативу жмеринець неодноразово був нагороджений грамотами військової частини, у якій служив.

Він тривалий час виконував завдання в найгарячіших точках, ніс службу на Бахмутському напрямку, що на Донеччині, а останнім часом рятував життя побратимів на Запорізькому напрямку.

“Героїчний шлях військового медика, що врятував не одне життя, обірвався 27 липня в селі Роботине Токмацької міської громади Пологівського району на Запоріжжі. Йому було лише 24. […] Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію боротьби українського народу”, – наголосили у Жмеринській міськраді.

У 20 років пішов на фронт рятувати бійців: загинув молодий санінструктор із Вінниччини