Україна досягла величезного успіху на фронті, що відомо: “Майже 10 бригад…”

Новини

Військовий експерт Петро Черник розповів про успіхи на фронті

Військовий експерт Петро Черник повідомив, як відбувається український контрнаступ. Про це фахівець розповів в ефірі 24 каналу. politeka.net

Петро Черник

“І тут ми досягли дуже великих показників, адже за липень місяць знищено 688 ствольних артилерійських установок. Це дуже багато, адже штатна бригада, це 72 установки. Це майже 10 бригад. Я впевнений, що в липні показники будуть не гіршими, а можливо, і краще”, – розповів експерт.

Фахівець додав, що головне у війні – виграти логістику. І тут ми потихеньку рухаємося вперед. Але українці чекають на результати прямо зараз, а ми не можемо кидати під танки тисячі солдатів, як це робив генерал Жуков. І це дуже складна робота, яка зараз виконується, тому потрібно запастись терпінням.

Експерт додав, що зараз зараз досить цікава ситуація відбувається на східному плацдармі. Там є стратегічною точкою Бахмут, який взяли росіяни. Тому там треба знищити росіян чи взяти їх у полон, адже це було б ще краще.

Петро Черник

Тому окупанти терміново створили тиск на Куп’янському напрямку. Таким чином вони вважають, що Україна зніме сили та кошти, щоби закрити там проблему і не наступати на Бахмут.