Українське місто може бути без світла до двох місяців: людей попередили про тривалий блекаут

Новини

Головною проблемою наразі є відсутність запасу міцності у мережах “Укренерго” – зокрема, на її підстанціях.

З наближенням холодів українці все частіше отримують попередження про можливі перерви у подачі електроенергії. Цей сценарій передбачають навіть у Міністерстві енергетики, зазначаючи, що при відсутності нових обстрілів з боку росії енергетичної інфраструктури України, цього можна уникнути. politeka.net

Велике українське місто може бути без світла до двох місяців – людей вже зараз попереджують про тривалий блекаут.

світло, лампа, електрика

Так, мер Львова Андрій Садовий закликав мешканців міста готуватися до можливої відсутності електропостачання тривалістю до двох місяців. Він наголосив, що важливо організувати постачання води та відзначив, що життя без електрики буде надзвичайно важким.

Під час сесії міський голова зазначив, що місто та його жителі мають бути готовими до можливих перебоїв у постачанні електроенергії. Він підкреслив, що ситуація без електрики може бути дуже складною.

“Коли така складна ситуація настане, попит на дизель для генераторів та доставку води буде набагато вищим. Місто має забезпечити себе всім необхідним. Ще раз наголошую: ми повинні бути готові до дуже важких часів”, – заявив він.

киев без света

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк додала, що місто має замовити спеціальні транспортні засоби для перевезення пального та води. Вона також додала, що може знадобитися доставка пального туди, де вже є генератори електроенергії.